"Завод Кобзаренка"

Описание деятельности: На сьогодні "Завод Кобзаренка" виробник номер 1 тракторних причепів в Україні. Завод виготовляє:

    20 видів причепів;
    5 видів перевантажувальних бункерів;
    10 видів цистерн для води, жижі та засобів захисту рослин;
    20 видів різноманітних шнеків;
    причепи для перевезення тюків соломи;
    зернопакувальне обладнання;
    відвали та ковші;
    теплогенератори на щепi та соломі;
    розкидачі міндобрив та інше.Нове обладнання придбане в 2016 роцi.

- Дробеструйна камера для очищення нержавіючої сталі керамічною крихтою. Єдина подібна камера на території колишнього Радянського Союзу.

- Токарні верстати з ЧПУ;

- Вальці для виробництва металевих бочок;

- Устаткування для зварювання нержавіючої сталі;

- Різальна установка для металу шириною 6 метрів;

А також козловий кран на 10 тонн, 6 автонавантажувачів та бiльше 12 одиниць автотранспорту.Все це спрямоване на розширення виробництва і поліпшення якості сільськогосподарської техніки, що виготовляється на заводі.Завдяки процесам модернiзацiї,  у 2016 році заводом реалізовано продукції на 500 мільйонів гривень, що в свою чергу дало змогу перерахувати в бюджет України більше 80 млн гривень i пiдтвердити, що саме "Завод Кобзаренка" є найбільшим платником податку району.Новинки заводу 2016 року.

- Мобільнi розчинно-заправнi станції для засобів захисту рослин та рідких добрив.  

- Перевантажувачі цукрових буряків;

- Щеповий котел для сушки зерна;

А також декілька видів причепів, розкидачів та іншої техніки.Виставкова дiяльнiсть.

Протягом 2017 року завод прийматиме учать в близько двадцяти виставкових заходах – всесвітньо відома виставка SIMA у Парижі, 4 виставки в Польщі, 2 у Румунії, 2 у Казахстані, 2 в Україні, Сербії, Угорщинi, Болгарії та найбільша всесвітня виставка Agritechnika в Ганновері (Німеччина) у листопаді. На ній, до речi, завод виставлятиме 6 одиниць техніки - це буде найбільший стенд під українським прапором.

Як один з прикладiв вдало органiзованої виставки – перемога тендеру на поставку до Румунії 60-ти перевантажувальних бункерів ПБН-40.Розширення ринкiв збуту.

В 2017 році до 15 країн, в які поставляємо техніку, плануємо додати ще не менше шести, зокрема, Норвегію, Іспанію, Францію, Данію, Іран та Південно-Африканську республіку.Маючи власний автопарк – бiльше 30 одиниць рiзних транспортних засобів завод забезпечує швидку доставку продукції до клієнта та своєчасну поставку комплектуючих з України та Європи.


Виробничі плани.

На 2017 рік намітили збільшення виробництва на 50 відсотків, доведення кількості працівників до 700 чоловік та підняття середньої заробітної платні - до 8 тисяч гривень.

Читать польностью
Адрес: Украина, Сумская область, , Липовая Долина
загрузка карты...
Телефоны: (044) 452-74-59