Ціни на ВРХ у минулому році зросли на 52%

14.01.2016

За результатами моніторингу УКАБ вартість великої рогатої худоби в Україні в 2015 році підвищилася на 52%.

Середні закупівельні ціни на биків склали 30,15 грн/кг (з ПДВ), а на корів вищої вгодованості – 26,60 грн/кг (з ПДВ). Свого максимуму закупівельні ціни на худобу досягли в липні, тоді за биків пропонували 30,00-35,00 грн/кг, а за корів вищої вгодованості – 27,00-31,00 грн/кг.

Основними причинами зростання вартості ВРХ у минулому році стали загальні інфляційні та девальваційні процеси, а також підвищення попиту на живу худобу для експорту.

Для справки: Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ)  була заснована у 2007 році для захисту економічних і професійних інтересів гравців аграрного бізнесу України. УКАБ є унікальною платформою в Україні для налагодження ділових контактів між лідерами агробізнесу, підвищення ефективності їх роботи та налагодження діалогу з органами державної влади. УКАБ активно сприяє українським виробникам у встановленні та підтримці міжнародних ділових зв’язків. До складу Асоціації входять найбільші виробники та переробники сільськогосподарської продукції України.

Джерело: ucab.ua