Разграбили и набирают новых директоров?

Наше министерство аграрной политики набирает директоров кто не успел, может поторопится, есть еще 19 ДП на которых вообще не было заявок, как думаете в каком положении находятся эти предприятия :)


У Мінагрополітики відібрано 48 претендентів на посади 27 директорів ДП

Конкурсна комісія Мінагрополітики розглянула пакет документів на заміщення вакантних посад директорів 53 ДП. Загалом на конкурс надійшло 79 заяв. На 19 ДП заяв взагалі не подано.
Зокрема, до другого етапу конкурсу - захисту конкурсних пропозицій, допущено 48 учасників. Вони претендують на посади директорів 27 ДП.
На 7 ДП надійшли заяви від претендентів, яких не було допущено до участі у наступному етапі. Адже вони подали не повний пакет документів. Це керівники на такі державні підприємства, як: Покровська міжрайонна радгосп-фабрика, ДП «Проектний інститут «Промзернопроект», ДП «Одеська служба з активних впливів на гідрометеорологічні процеси», ДП «Науково-виробниче підприємство «Плодвинконсерв», ДП «Сільськогосподарське підприємство «Більковецьке», Державний шовкорадгосп «Знам’янський» та ДП - шовкогосподарство «Сахновщинське».

Минагрополитики