Виробник металопрофілю та енергоефективних вікон і дверей "Світ ВІКОН" підтримує аграріїв

Компанія-виробник металопрофілю та енергоефективних вікон і дверей "Світ ВІКОН" підтримує аграріїв

"Компанія "Світ ВІКОН" робить безпрецедентну знижку для аграріїв на оцинкований профнастил ПК-35. На час проведення акції ціна за квадратний метр оцинкованого профнастилу ПК-35 для агропідприємств та/або підприємців, фермерів, колективних господарств будь-якої форми власності, сільських мешканців складатиме лише 95 грн", - повідомили у пресслужба компанії.

У якості додаткової підтримки для представників аграрного сектору, компанія "Світ ВІКОН" також дарує доставку придбаного профнастилу. Вона буде здійснюватися транспортом та коштом компанії. Аби взяти участь в акції, достатньо лише зателефонувати до компанії та озвучити менеджеру промокод #Світ_ВІКОН.

Довідково: за властивостями та параметрами профнастил ПК-35 відповідає міжнародним вимогам до таких виробів, проте вигідно відрізняється від них своєю вартістю. Металопрофіль виготовляється з рулонної сталі, яку додатково оцинковують з двох сторін. Це надає виробу міцність та здатність протистояти навантаженням. Шар цинку запобігає корозії.