"Агросвіт НПФ" ТОВ

"Агросвіт НПФ" ТОВ

Описание деятельности:

Науково-виробнича фірма «Агросвіт» представлена на ринку України з 1996 року. Діяльність компанії - впровадження нових технологій, а також продаж засобів захисту рослин, якісного посівного матеріалу та добрив, як вітчизняного, так і закордонного виробництва.

НВФ «Агросвіт» широко відома на території України завдяки власній мережі представництв та філій. Компанія має заслужений авторитет завдяки професіоналізму та порядності своїх менеджерів. Діяльність компанії спрямована на комплексне вирішення проблем сільськогосподарського виробництва. Основні принципи та пріоритети в ведені бізнесу - це відкритість, передбачуваність для партнерів та гарантія виконання своїх зобов'язань. Своєчасність поставок, в тому числі дефіцитної продукції, забезпечується налагодженими відносинами з постачальниками та сучасною системою транспортної логістики по Україні.

Кваліфіковані представники компанії з вищою агрономічною освітою безкоштовно надають консультації господарствам та мають індивідуальний підхід до клієнта. Однією з особливостей компанії є робота з клієнтом протягом всього року і надання консультацій безпосередньо на полях.

Центральний офіс підприємства знаходиться в Олександрії. Філії працюють в Кіровограді, Черкасах, Каховці та Києві. Представництва - в Вінниці та Полтаві. Представники працюють в Миколаївській, Дніпропетровській, Херсонській, та Запорізькій областях.

Читать полностью
Адрес: Украина, Кировоградская область, , Александрия
загрузка карты...
Телефоны: +380503414168