"Біонасервіс" Компания

Описание деятельности: Biona™ – це динамічна міжнародна компанія, що лідирує на ринку біотехнологій, надійний партнер і роботодавець.

Фундаментом Biona™ є колектив, який складається не просто з професіоналів і майстрів своєї справи, а людей, що прагнуть зробити світ кращим навколо нас.

Завдяки високому професіоналізму і впевненості в своїй справі, за минулі 19 років, нам вдалося пройти шлях від регіональної фабрики, до великого торгово-виробничого об’єднання, яке активно здійснює свою діяльність на ринках країн СНД, а також ряду країн Європи, Південної Америки і північної Африки.

Ми працюємо згуртованою групою висококласних фахівців, що мають унікальні знання в галузі біотехнологій для сільського господарства

На сьогоднішній день, Biona™ – це високотехнологічний виробничий майданчик, науково-дослідний центр, кілька оптових складів, власна збутова мережа, а також безліч ділових партнерів, які здійснюють свою діяльність, не тільки в сфері сільського господарства, а й у фундаментальній науці.

Наша політика співпраці має на увазі ефективне й економічно вигідне рішення питань, з якими з року в рік стикаються агровиробники в багатьох частинах земної кулі, при цьому ми готові брати участь на будь-якому етапі їх вирішення, враховуючи індивідуальні особливості наших партнерів.

Біопрепарати Biona ™ ефективно захищають рослини від хвороб і шкідників, гарантовано розкривають потенціал врожайності вирощуваних культур.

Місія Biona™ і кожного з нас це:
Створювати унікальні біопрепарати і впроваджувати ресурсозберігаючі технології, спрямовані на підвищення продуктивності бізнесу партнерів.
Своїми продуктами допомагати зберігати природу і здоров’я людини.
Цінувати наших співробітників і заохочувати їх розвиток.
Цінності Biona™
Відкритість і чесність у взаєминах.
Питання не замовчувати і вирішуються швидко.
Визнання досягнень співробітників.
Якість своєї діяльності.
Надійність в партнерстві.
Повага і довіра.
Розвиток.

Читать полностью
Адрес: Украина, Киевская область, Киевский, Киев
загрузка карты...
Телефоны: +380508074800