"Green Express"

Green Express

Описание деятельности:


Компанія Green Express є імпортером та постачальником засобів захисту рослин. Всі препарати пройшли державну реєстрацію в Україні, мають необхідні дозвільні документи й виробляються на тому ж заводі, де розміщують свої замовлення великі мультинаціональні корпорації.

Продаж препаратів нашої компанії здійснюється через широку мережу регіональних постачальників по всіх регіонах України.

Команда регіональних менеджерів компанії Green Express забезпечує консультативну підтримку з питань організації систем захисту, правильного та безпечного застосування препаратів.

Препарати компанії Green Express показали себе якісними та ефективними засобами захисту рослин й не поступаються найкращим світовим аналогам завдяки досконалій системі контролю за якістю препаратів. Швейцарська компанія SGS здійснює контроль за якістю на всіх етапах виробництва, починаючи із закупівлі сировини та закінчуючи сертифікацією кінцевого продукту.

На сьогоднішній день компанія Green Express пропонує комплексні системи захисту основних сільськогосподарських культур, які зарекомендували себе як ефективні й економічно вигідні, та знайшли своє застосування у арсеналі багатьох сільгосппідприємств України.

Компанія Green Express є частиною великого агро-холдінгу, до якого входять великі сільгоспвиробники та компанії, що пропонують різноманітні технології для ефективного господарювання на селі. Продукція та новітні технології нашої компанії попередньо проходять випробування на полях наших сільгосппідприємств, тому ми глибоко впевнені в високій економічній та практичній ефективності застосування наших препаратів.

Читать полностью
Адрес: Украина, Киевская область, , Киев
загрузка карты...
Телефоны: (044) 494-29-20