"GROSSDORF" Компания

"GROSSDORF" Компания

Описание деятельности:

Агрохімічна компанія «GROSSDORF» (Гросдорф) виникла в результаті поєднання досвіду роботи вітчизняного оператора ринку мінеральних добрив і європейських знань і технологій.

Базуючись на сучасних світових тенденціях точного землеробства і агрохімічного забезпечення сільськогосподарського виробництва, компанія «GROSSDORF» зробила основний наголос у своїй діяльності на рідких добривах.

Наявність виробничих потужностей, власної матеріально-технічної бази, транспорту і сільськогосподарської техніки, високий рівень організації, наявність штату кваліфікованих співробітників, дозволяє агрохімічній компанії «GROSSDORF» гарантувати нашим клієнтам високий рівень обслуговування.

Діяльність компанії охоплює всю територію України. Агрохімічна компанія «GROSSDORF» забезпечує:

- великий вибір мінеральних добрив;

- оптимальне співвідношення ціни та якості;

- сервіс високого рівня;

- індивідуальний підхід до кожного клієнта і кожного замовлення;

- гнучкі умови співробітництва;

- найкоротші терміни оформлення необхідних документів (договори, рахунки-фактури, накладні, сертифікати, рекомендації по застосуванню, тощо...).

Оскільки нашими постійними клієнтами є і малі фермерські господарства і провідні українські агрохолдинги, ми розуміємо специфіку діяльності кожного і докладаємо всіх можливих зусиль для задоволення саме Ваших потреб.

Читать полностью
Адрес: Украина, Черкасская область, , Черкассы
загрузка карты...
Телефоны: +38 (0472) 32 25 49