"Імперія-Агро" ГК

ГК Імперія-Агро

Описание деятельности:

«Імперія-Агро» відома в Україні з 2007 року. За цей час компанія пройшла шлях від офіційного дистриб’ютора світових і вітчизняних виробників посівного матеріалу та засобів захисту рослин - Сингента, Дюпонт, Нертус, Монсанто та багатьох інших, до виробництва високоякісних продуктів сільськогосподарського призначення під своїми торговими марками.

Сьогодні на найсучаснішому заводі йде випуск лінійки високоякісних гібридів кукурудзи BEST CORN ™, яка ідеально адаптована до місцевих кліматичних умов.

Проаналізувавши ринок сучасного агровиробництва в цілому і потреби своїх клієнтів зокрема, керівництвом компанії було прийнято рішення про відкриття нових напрямків, які в змозі задовольнити всі потреби українського фермера на будь-якому етапі сільськогосподарського циклу.

У 2016 році були відкриті і представлені такі товари і послуги як «Імперія-Power» - поставки дизельного палива в господарства, «Імперія-Техно» - реалізація нової і б/у сільськогосподарської техніки світових брендів і власного виробництва, відкриті інформаційно-консультаційні центри, організована робота сучасної агрохімічної лабораторії «Імперія-Lab».

Фахівці «Імперія-Агро» тісно співпрацюють з науковими співробітниками України, вчаться самі і навчають своїх партнерів.

Агрономи компанії виконали величезну роботу з аналізу потреб культурних рослин в мікроелементах та розробили новий продукт власного ексклюзивного виробництва — високоефективні, збалансовані під кожну культуру, хелатні мікродобрива для позакореневого підживлення «Актив-Harvest» ®, що стали візитною карткою компанії. 2017 рік для групи компаній «Імперія-Агро» обіцяє стати таким же ефективним. У січні в допомогу аграріям запускається цех по виробництву комбікормів «Імперія-Kombio», стартує проект по альтернативній енергетиці «Імперія-Energy» і багато інших.

Читать полностью
Адрес: Украина, Кировоградская область, , Кропивницький
загрузка карты...
Телефоны: 0 800 75 75 13