Йозера Украина ООО

Йозера Украина ООО

Описание деятельности:

Протягом вже 75 років ми є першокласним німецьким сімейним підприємством середнього розміру, яке відоме як професійний спеціаліст в галузі годівлі тварин. Протягом всіх цих років Йозера означає постійна і довготривала співпраця. Це стосується як власних співробітників, так і торгових партнерів.


Продукти компанії Йозера виробляються відповідно до найновіших розробок галузі, у тісній співпраці із науковцями та піклуючись про навколишнє середовище. При цьому ми уникаємо додаткових затрат на всіх етапах виробництва і, дякуючи цьому, пропонуємо корми преміум та супер-преміум класу за доступними цінами.


В нашій щоденній роботі ми постійно несемо відповідальність перед спільнотою, навколишнім середовищем та майбутніми поколіннями. Наші продукти виробляються виключно з використанням струму, добутого з відновлювальних джерел енергії, а наше власне під’єднання до залізниці робить можливим економію близько 5000 перевезень з допомогою автотранспорту. Таким чином ми розвантажуємо дороги та навколишнє середовище. На заводі в м. Кляйнхойбах (Німеччина) компанія Йозера побудувала повністю автоматизований склад з дерева, а не із сталі. Крім того ми постійно слідкуємо за тим, щоб матеріали для упакування не були шкідливими для навколишнього середовища. Тому більшість наших продуктів залишають підприємство у паперових упаковках або пластикових мішках, які можуть бути переробленими.


Велике значення для нас має довготривала, надійна співпраця з нашими партнерами. Разом з високими вимогами до сировини ми гарантуємо справжню користь кінцевим споживачам нашої продукції.


З допомогою фонду «Erbacher-Stiftung» з 1989 року ми намагаємося надати людям в країнах, що розвиваються допомогу для «Самодопомоги». Ціль – з допомогою суспільних та сільськогосподарських проектів, зробити життя в цих регіонах важливішим, здатним до розвитку в майбутньому, більш людяним.


В інтересах сімейного підприємства Йозера здорове харчування, довготривала, економна торгівля та високоякісний менеджмент якості. В цьому Ви можете бути впевнені!

Читать полностью
Адрес: Украина, Львовская область, , Львов
загрузка карты...
Телефоны: (032) 269 80-41, 269-80-42