"АБИС" ООО

"АБИС" ООО

Описание деятельности:

Поставляємо засоби захисту рослин, регулятори росту і рідкі добрива для сільського господарства. Ми - офіційний дистриб'ютор таких агрохімічних компаній, як НВП «Біолабтехнологія», «Хімагромаркетинг», «Укравіт», «Агрохім технології», «Високий Урожай».

У нашому інтернет-магазині можна замовити: гербіциди; фунгіциди; інсектициди; протруйники; десиканти; родентициди; фуміганти; прилипачі; мікродобрива; регулятори росту рослин; різний посівний матеріал.

Ми надаємо продукцію, як для невеликих фермерських господарств, так і для великих агрохолдингів. Працюємо з 1999 р. А з 2009 р. офіційно представляємо себе, як ТОВ «АБИС». За нашими плечима величезний досвід роботи, як з постійними, так і з новими клієнтами.

Нам важлива репутація фірми, тому фахівці нашого підприємства регулярно проводять навчальні семінари в Україні, відвідують спеціалізовані виставки, щоб ділитися знаннями і навичками з іншими і в той же час підвищувати власні. Завдяки цьому ми можемо оперативно вирішувати проблеми клієнтів і, якщо потрібно, дати ділову пораду в ситуації, що склалася. Намагаємося йти в ногу з часом, пропонуючи нововведення в технологіях і засобах. Гнучко реагуємо на різні фактори, які виникають в процесі роботи, в економіці і в країні. Тому у нас завжди доступні ціни та високий рівень обслуговування.

Незабаром плануємо відкриття філій в більш ніж 15 областях України. Тому нашу продукцію можна буде придбати не тільки он-лайн, а й в звичайному магазині. Ми розуміємо, що зручним розташуванням, широким асортиментом і навіть доступними цінами вже нікого не здивувати. Тому ми просто чесно і відповідально виконуємо свої зобов'язання. Тому що довіра клієнта - найбільша цінність для нас.

Читать полностью
Адрес: Украина, Запорожская область, Токмацький, Токмак
загрузка карты...
Телефоны: +38 (099) 385-55-58, +38 (050) 371-30-77, +38 (068) 690-84-50