Smart Tech Agro

Описание деятельности: Ми спеціалізуємось на реалізації та поставці шин і камер для сільськогосподарської, індустріальної, кар’єрної, причіпної, складської техніки та міні техніки різного призначення.

 

На інтернет сторінці магазину Smart Tech Agro Ви зможете із великого асортименту підібрати потрібний розмір шин чи камери. Пропонуємо товар різних світових виробників: Mitas, BKT, Malhotra, SWT, Kenda, Deestone, Alliance, Agropower, Voltyra.

 

Для Вашої зручності, замовлення можна зробити відразу на сайті, або зателефонувавши нам. Якщо Вам потрібна допомога у підборі шин чи камери, достатньо написати нам у чат і ми із великим задоволенням допоможемо Вам!

 

Основний склад знаходиться в Києві, де Ви зможете самостійно забрати замовлену шину чи камеру. Ми також пересилаємо замовлення по всій території України. Доставку виконуємо через без передоплати, наложеним платижем. Працюємо із Нова Пошта, Інтайм, САТ. Гарантія якості від виробників. Із радістю готові розглядати співпрацю на оптові замовлення. При великих замовленнях, організовуємо доставку у Ваше місто за наш рахунок. Подробнее: https://s-t-agro.com.ua/about_us

Читать польностью
Адрес: Украина, , , Київ
загрузка карты...
Телефоны: +38 099 073 5337, +38 093 305 3848