"VITAGRO" Группа компаний

VITAGRO Группа компаний

Описание деятельности:

Сьогодні Група компаній VITAGRO має в своєму користуванні більше 60 тис. гектарів землі у Волочиському, Городоцькому, Кам’янець-Подільському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Ярмолинецькому,  Ізяславському, Полонському районах Хмельницької області,  Борщівському районі Тернопільської області, Рівненському районі Рівненської області.

Керівництво компанії добре розуміє, що ефективне ведення сільського господарства в сучасних умовах потребує своєчасного впровадження нових технологій і підходів до ведення бізнесу.

Агрохолдинг постійно оновлює матеріально-технічну базу та технічний парк - щороку інвестуються ресурси в придбання сучасної сільськогосподарської техніки провідних світових виробників, яка в умовах зростання вартості паливно-мастильних матеріалів дає можливість економити витрати на виконання сільськогосподарських робіт, водночас, забезпечуючи комфортом тих, хто її обслуговує.

Поряд з вирощуванням і переробкою сільськогосподарської продукції Група компаній VITAGRO активно займається розвитком тваринництва, садівництва та овочівництва.

Група компаній VITAGRO відома далеко за межами Поділля. У 12 областях України та в Молдові здійснюється дистрибуція засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив, сільськогосподарської техніки та запчастин до неї.

Читать полностью
Адрес: Украина, Хмельницкая область, , Хмельницкий
загрузка карты...
Телефоны: +380 3845 4 00 26