Торговый ажиотаж

Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Страницы: 1
RSS
Торговый ажиотаж
 
Про  розпродаж шоколадної пасти Nutella у містечку Сен-Шамон у Франції  багато хто чув. Знижка в 70% на пасту призвела до того, що покупці  приходили напередодні та ховали ящики з пастою по магазину від інших  покупців. За словами продавця товар відбирали один у одного вже по  дорозі до каси. Одній жінці розбили голову в штовханині. Магазин продав  700 банок Nutella за 45 хвилин. Про схожість людей у всьому світі я  промовчу. Але після такого прикрого інциденту Уряд Франції вирішив обговорити  питання регулювання умови надання знижок в магазинах. І ніхто не почав  говорити про утиски з боку влади на вільний ринок та встановлення  додаткових обмежень. У Європі до цього вже давно звикли. І це не заважає  французьким торговим мережам бути одними з найбільш конкурентних на  континенті. А в Польщі законодавці прийняли обмеження на роботу  магазинів. Із 2020 року магазини не зможуть працювати в неділю. А до  того часу вони будуть поступово скорочувати свій робочий графік. Так у  цьому році магазини зможуть працювати тільки першу та останню неділю  кожного місяця.
Тому в Європі держава та ЄС – це головні регулятори  відносин між виробниками, постачальниками та споживачами. Тому, коли  йдеться про зарегульованість процесів в Україні, то іноді ми просто не  розуміємо, що нас чекає попереду.
(Олексій Дорошенко)


 
В Європі вже давно магазини по неділям не працюють, та й цілодобових майже зовсім немає. Це все для того, щоб всі люди, у тому числі обслуговуючий персонал, відпочивали як слід.
А щодо Польщі, там просто необхідно звільники неділі, оскільки це - одна з найрелігійніших країн світу. А християни по неділям мають до церкви ходити та відпочивати, а не працювати. Моя подружка вчиться у Польщі, так вона навіть до наших магазинів по неділям не ходить. Пояснює це тим, що не хоче змушувати нікого працювати.  
Звісно, для покупців, які звикли до того, що хоча б одна крамниця поблизц біле відчинена, коли б їм не заманулось туди завітати, це не надто приємна новина, проте потрібно з розумінням та повагою ставитись до прав та свобод кожної людини. До цього новогорежиму цілком можна пристосуватися.  
 
Цитата
elanie написал:
До цього новогорежиму цілком можна пристосуватися.
Психологічно дуже правильний режим роботи. Виховується повага до всіх людей, не залежно від їх професії. Та й до себе теж. Працювати в режимі 24/7 є смисл лише в невідкладно потрібних професій (лікарі, поліція, пожежники,  військові).
 
Абсолютно згодна. Можливо, це й вплине на наш комфорт, але ж не смертельно. :)
 
Цитата
elanie написал:
Абсолютно згодна. Можливо, це й вплине на наш комфорт, але ж не смертельно.
Навідь на комфорт не сильно вплине, ми ж і зараз не кожного дня закупки робимо.
 
Цитата
Алексей написал:
Навідь на комфорт не сильно вплине, ми ж і зараз не кожного дня закупки робимо.
Це так, але якщо такої можливості нема, то чомусь зразу стає щось вкрай потрібно купити! Не помічали такого?
 
Буває. Що ж, треба буде пристосовуватися, пам'ять, уважність розвивати :)
 
Даже и не знаю что и сказать...
Изменено: Дима - 14.03.2018 09:29
 
Дима-Дима. А-та-та! Неужели думали, что если ссылку прицепить на одну букву, администрация сайта не заметит?
Страницы: 1
Читают тему