Новости:

Тестується новий двигун форуму!

Главное меню

Советуем сериалы

Автор elanie, 23 марта 2020, 11:41

« назад - далее »

geza

Я все никак от Великолепного века не оторвусь.

Олександр

Нравится Офис, если хочу отдохнуть морально - такой примитивный формат самое оно.

vitaliyagrostory

Очень интересный короткий сериал "Украдене щастя". Старая история на современный лад. Отличная игра актёров, быстро развивающийся сюжет. Мне понравился. Рекомендую!

vitaliyagrostory

Посмотрел фильм "Флика". Хороший семейный фильм. Вполне годится для спокойного домашнего вечера или выходного дня. Много эмоций, много пейзажей, сюжет развивается вокруг взаимоотношений девушки и лошади.

vitaliyagrostory

#19
Ещё не плохой фильм "Песнь заката" (2015 г). Это история жизни молодой девушки-фермерши, произошедшая более 100 лет назад. Фильм не только интересный своим сюжетом, но и богат красивыми пейзажами. Он прекрасно передаёт атмосферу того времени, в нём показана работа конной техники и крестьянский быт. А ещё, очень красивые лошади! Только ради этого можно смотреть! Мне понравилось. Рекомендую.

vitaliyagrostory

Фильм "Миа и белый лев". История о том как девушка по имени Миа переезжает с семьей из Лондона в Южную Африку. Родители решили купить здесь ферму по разведению львов. Первое время героиню тянет домой, ведь там остались ее друзья и веселая подростковая жизнь. Однажды она начинает заботиться о белом львенке по имени Чарли. Они становятся друзьями, однако в какой-то момент львенку начинает грозить серьезная опасность.

profsof

#21
"Сліпа зона" (2015 – 2020)
Оригінальна назва: Blindspot
Жанр: Бойовик, трилер, драма
Рейтинг: IMDb – 7.4

На Таймс-сквер знаходять велику сумку, а в ній – жінку, яка не пам'ятає, як опинилася в такій ситуації та хто вона така. Її відвозять до нью-йоркського відділення ФБР та запрошують агента, чиє ім'я вибите у неї на спині. Татуювання у дівчини не одне – ними вкрите все тіло. Малюнки є підказками для розслідування вбивств та інших злочинів. Співробітникам бюро доведеться постаратися, щоб розгадати цей ребус та зрозуміти, ким є незнайомка – постраждалою чи співучасником.

vitaliyagrostory

Прочитав про кіно і подумав про татуювання. Зараз різноманітні написи і малюнки стали дуже популярними. Якщо це не ознака кримінального статусу, то мене це, чесно кажучи, дивує. Для чого людина свідомо наносить на себе зображення, яке залишиться на все життя? Це ж не додає краси, не додає значимості і т. ін. Читав про татуювання з рекламою відомих брендів, за яку фірми платять їх носіям. Така поведінка фірм лякає, а згода "носіїв" дивує ще більше.

annushka

Цитата: vitaliyagrostory от 21 июня 2024, 17:30Прочитав про кіно і подумав про татуювання. Зараз різноманітні написи і малюнки стали дуже популярними. Якщо це не ознака кримінального статусу, то мене це, чесно кажучи, дивує. Для чого людина свідомо наносить на себе зображення, яке залишиться на все життя? Це ж не додає краси, не додає значимості і т. ін. Читав про татуювання з рекламою відомих брендів, за яку фірми платять їх носіям. Така поведінка фірм лякає, а згода "носіїв" дивує ще більше.

Люди від безвиході або задля отримання якихось дурних "хотєлок" і нирки продають. Тому абсолютно не дивує, що роблять тату за гроші.

vitaliyagrostory

Про людей і їх безвихідь: Прослідковується дивна тенденція, за багато столітть технології виробництва значно змінились і  збільшили продуктивність праці людей і урожайність сільськогосподарських культур. Логічно, що продукти харчування і різні споживчі побутові товари повинні бути в надлишку і коштувати дешево. Але такого чомусь не спостерігається. Навпаки - все постійно дорощає. Чому так?