Гигантский рисовый портрет Тараса Шевченка видно даже из космоса

Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.
RSS
Гигантский рисовый портрет Тараса Шевченка видно даже из космоса
 
Цитата
Анна написал:
Дивлюся і любуюсь, молодці
А куди ви дивитесь і чим там любуєтесь? І я б глянув, нехай око порадіє!  :)
Изменено: vitaliyagrostory - 06.12.2019 16:10
 
Див. першу сторінку теми, перше повідомлення =)
 
А! Я вже це диво бачив, згоден - гарно!
 
Той випадок, коли сільське господарство переходить в мистецтво =)
 
Сільське господарство, з появою нових технологій, все дужче стає схожим на мистецтво! М"ясо можна виростити за 1,5 місяці, полуницю мати взимку, огородину ростити без прополок.. Дива!
 
З одного боку дива, з іншого - страждає якість.
 
Про якість більшість вже давно забула. У тому числі і більшість споживачів, не вимагають уже якості, бо звикли, що її не знайти.
 
Це все від людини залежить. Як від виробників, так і від споживачів.
 
Залежить все від того, хто може на явище повпливати. Споживачі розрізнені і через це не можуть. Виробники охоплені метою більше заробити і теж не можуть (причини в них, але тим не меньш, вони ситуацію не можуть переломити, бо є конкуренція, податки, власні бажання і т.п.). Значить, може лише держава і від неї все залежить. Держава справді може (не треба не дооцінювати могутність державного примусу). Розмови про патерналізм у думках і про вільний ринок легко розбиваються об об"єктивну дійсність: захотіла держава в 10 разів тарифи підвищити - зробила, захотіла щоб діти в автомобілях у спеціальних кріслах їздили - зробила, ринок землі, проти якого більшість населення, хоче впровадити - робота іде! І ще прикладів багато. На цьому фоні  заборонити виробляти не їстівну їжу чи не придатні товари - справа кількох днів!
 
Залежить від того, чи люди беруть на себе відповідальність за власні вчинки, чи звинувачують інших. Надіятися на державу - справа марна, тицяти в інших - аналогічно. Всі ми це чудово знаємо. Тож, об'єднуймося з однодумцями й робімо щось. Пусті балачки точно нічого не змінять.  
Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.
Читают тему