Під час аукціону вартість оренди сільськогосподарських земель виросла втричі

Просмотры: 342
11.01.2016
Під час аукціону вартість оренди сільськогосподарських земель виросла втричі

У Дніпропетровській області під час земельного аукціону вартість оренди землі зросла втричі.

Про це йдеться на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

У грудні на земельних аукціонах у Дніпропетровській області, було продано права оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа наділів складає близько 538 гектарів.

З них право оренди на близько 438 га ріллі та близько 100 га пасовищ. Ці земельні ділянки, розташовані на території Апостолівського, Верхньодніпровського, Межівського, Нікопольського, Солонянського та П’ятихатського районів.

За підсумками проведення аукціонів вартість річної орендної плати на всі земельні ділянки підвищилась з 380 тис. грн. до 1 млн. 200 тис. гривень, тобто орендна плата виросла більш ніж в 3 рази. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

Загалом з початку 2015 року на земельних аукціонах у Дніпропетровській області землевпорядною службою продано права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа наділів складає майже 1 120 га, у тому числі: 670 гектар ріллі та близько 450 гектарів пасовищ.Поделиться в соцсетях:

Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений