Інтернет магазин чоловічої косметики.

Автор elanie, 11 сентября 2022, 22:10

« назад - далее »

elanie


oleksiigupa

Доброго вечора. Прошу всіх до уваги, чоловіків,  і жінок які хочуть побалувати своїх коханих якісною косметикою. Навіть не знаю людини яка сьогодні не користується косметичними засобами. Але потрібно це робити з розумом, не перебільшувати та вибирати тільки якісну косметику. Я для себе відкрив цей fjpomades.com/styling/ сайт косметичних засобів, і дуже задоволений результатом. В кого є свої рекомендації щодо косметики, або магазину де ви її замовляєте, прошу пишіть, не соромтеся.

yarik826

#2
Я пользуюсь натуральной тайской косметикой, заказываю на сайте "greenspa.com.ua", отличные цены и прекрасный состав продукции.

vitaliyagrostory

Цитироватьнаписал:
 В кого є свої рекомендації щодо косметики, або магазину де ви її замовляєте, прошу пишіть, не соромтеся.
Мені подобається магазин "Prostor". Ціни не високі і якість цілком прийнятна. Купую креми для рук і гель після гоління. Все влаштовує.

angey


vitaliyagrostory

Если речь идёт не про косметику, а про лечебные мази или кремы, то ветеринарные средства помогают даже лучше, чем человеческие. Применял мазь ЯМ для лечения лишая. Работает. Рекомендую.