ДП «Укрспирт» запустив завод на Тернопільщині

Просмотры: 633
18.01.2016
ДП «Укрспирт» запустив завод на Тернопільщині

В січні 2016 року після тривалої перерви розпочало роботу Ковалівське місце провадження діяльності ДП «Укрспирт» (Тернопільська обл., Монастириський р-н). Підприємство має домовленості на експорт продукції.

«Одне з ключових питань 2016 року для ДП «Укрспирт» - розвиток експортного напрямку. Технічне оснащення підприємств «Укрспирту» дозволяє виготовляти продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам якості та навіть перевершує їх. Сьогодні перед усіма заводами «Укрспирту» та перед колективом підприємства стоїть чітка ціль – розширення географії поставок. Колектив Ковалівського МПД зайняв  активну позицію і на власному прикладі довів, що завдання виконати реально. Завод знайшов  покупця, домовився про експорт спирту в Угорщину, йдуть переговори з клієнтами з Туреччини, Грузії та інших країн. Такої ж активності ми очікуємо від керівництва інших заводів. Результат залежить від учасників, працюватиме і зароблятиме той, хто цього дійсно хоче», – говорить заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Ковалівське МПД – один з небагатьох українських виробників, потужності якого дозволяють виготовляти кілька видів продукції. Крім високоякісного етилового спирту класів «Люкс», «Екстра» та «Вищої очистки», завод виробляє вуглекислоту, солод, має цехи з виготовлення та розливу лікеро-горілчаних та безалкогольних напоїв (мінеральна вода, газовані напої).

Потужність підприємства:

  • виробництво спирту етилового – 2,2 тис дал/добу;
  • виробництво лікеро-горілчаних напоїв – 6 тис дал/добу;
  • виробництво безалкогольних напоїв – 24 тис. пляшок/добу;
  • вуглекислота  – 5 т/доба
  • солод ячмінний – 3 т/добу

«Відновлення роботи Ковалівського МПД – це суттєва подія для Тернопільщини. Крім робочих місць, підприємство забезпечить додаткові надходження до бюджетів всіх рівнів. Підприємство простоювало майже чотири роки, сьогодні, нарешті, нам загальними зусиллями вдалося відновити його роботу. Це наша спільна перемога, та особливо відзначити хочу колектив заводу та ДП «Укрспирт». Ці люди довели готовність і бажання працювати на користь підприємству, галузі та державі», зауважив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Роботу МПД забезпечують близько сотні висококваліфікованих співробітників. Перед тим як стати до праці, колектив пройшов навчання.

Конкурентною перевагою підприємства є його географічне розташування. Безпосередня близькість до кордону в поєднанні зі значним потенціалом підприємства дозволяє говорити про вигідність роботи на експорт. Крім того, Тернопільщина унікальна за природними ресурсами, головний з яких – вода. Саме вода відіграє ключову роль у формуванні смакових характеристик спирту та лікеро-горілчаних виробів. Напої, приготовані на основі води з артезіанських джерел Ковалівки славляться м’яким, гармонійним смаком.

Довідка:
Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні.

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Пріоритет для ДП «Укрспирт» – це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).

«Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках. Нині одним із пріоритетних завдань є розвиток експортного напрямку. Продукти  «Укрспирту» знають та високо оцінюють на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.


Поделиться в соцсетях:

Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений