John Deere і лізингова компанія Укрексімбанку уклали партнерську угоду

Просмотры: 496
31.12.2015
John Deere і лізингова компанія Укрексімбанку уклали партнерську угоду

Сучасна сільськогосподарська техніка тепер доступна на більш вигідних умовах

Для розширення можливостей підтримки вітчизняного агропромислового сектора дочірня компанія Укрексімбанку ТОВ «Ексімлізинг» уклала договір про співпрацю з провідним світовим виробником сільськогосподарської техніки John Deere. Партнерською угодою передбачено пільгові умови придбання техніки в лізинг для аграріїв України. Ця пропозиція діє при придбанні нової сільськогосподарської техніки у всіх офіційних дилерів John Deere в Україні і поширюється на всю продукцію – трактори, комбайни, обприскувачі, посівну і ґрунтообробну техніку та інше обладнання. Техніка John Deere також доступна для придбання в кредит на індивідуальних умовах в рамках Партнерської програми Укрексімбанку.

«Співпраця надійного державного банку з відомим виробником сільськогосподарської техніки, якому світ зобов'язаний сучасним рівнем розвитку сільського господарства, забезпечить українським аграріям доступність передової техніки для підвищення ефективності їх роботи, – зазначила член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська. – Завдяки багаторічному досвіду роботи в сегменті АПК Укрексімбанк надає клієнтам вивірені рішення, спрямовані на подальший розвиток їхнього бізнесу і збільшення експортного потенціалу. Тепер сільгоспвиробники можуть скористатися ще одним зручним інструментом фінансування придбання техніки на вигідних умовах».

Як повідомив директор лізингової компанії «Ексімлізинг» Олексій Пєтухов, клієнтам надаватиметься комплексна послуга: сплативши перший внесок, вони зможуть отримати зареєстровану і застраховану техніку та почати використовувати її у виробництві. Подати заявку на розгляд лізингової операції можна як в офіс лізингової компанії в Києві, так і у філіях Укрексімбанку.

Вартість фінансування становить від 19,9% річних у гривні та від 10,3% в іноземній валюті. Графік погашення складається виходячи з потреб бізнесу клієнта: класичний, рівними платежами або сезонний.

Придбання техніки в лізинг має низку переваг перед традиційним кредитуванням: невисокий авансовий внесок – від 15% на самохідну техніку і від 30% – на несамохідну, відсутність необхідності надання застави, спрощення бухгалтерського обліку, включення витрат на реєстрацію та страхування до лізингового платежу. При фінансовому лізингу клієнт обліковує сільгосптехніку у себе на балансі і отримує податковий кредит відразу на всю вартість майна. Тим, для кого важливі валові витрати і право користування, а не облік на балансі підприємства, ТОВ «Ексімлізинг» готове надати послуги оперативного лізингу (довгострокова оренда з правом викупу).
Поделиться в соцсетях:

Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений