Міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO

Перегляди:  3 18.10.2016  

Міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO

ПрАТ «Гал-ЕКСПО», м. Львів та організатор однієї з найбільших аграрних виставок в Європі «AGROTech” компанія Kielce Targi S.A започатковують спільний проект

Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO», яка відбудеться у Львові 17-19 листопада 2016 року у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» (вул.Щирецька,36).

Основними тематичними розділами виставки є: агротехніка, тепличне господарств, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, органіка, біогазове обладнання, IT технології в управлінні АПК.

В рамках цього заходу вітчизняні виробники матимуть можливість продемонструвати свої досягнення в області сільського господарства,  отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн,  ознайомитись з новими технологіями запропонованими польськими виробниками, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні проблеми в агропромисловому комплексі, обговорити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок, укласти договори на міжнародну співпрацю.

Міжнародну агропромислову виставку підтримують Міністерство аграрної політики та продовольства України, Львівська обласна державна адміністрація, зокрема, Департамент агропромислового розвитку Львівської області, РСП ТзОВ «Шувар», Львівська Аграрна Палата, Торговий відділ торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща, Львівська аграрна дорадча служба, профільні організації та асоціації Республіки Польща.

Проведення такого заходу в контексті міжнародного співробітництва України і Польщі сприятиме впровадженню європейських стандартів в українське сільське господарство.

ПрАТ “Гал-ЕКСПО”


Поділитись в соцмережах:


Текст сообщения:

*

*